ZAKWATEROWANIE
Mercure Gdansk Stare Miasto
Zarezerwuj pokój w czterogwiazdkowym Mercure Gdansk Stare Miasto ze wspaniałymi widokami na zabytkową część miasta lub historyczną Stocznię. Hotel położony jest tylko 5 minut spacerem od głównego dworca kolejowego, a bliskość zabytków, sklepów i instytucji kultury zachęcają do zwiedzania. Łatwo i szybko dostaniesz się do nas także samochodem, który zaparkujesz na parkingu hotelowym. Posłuchaj koncertów carillionowych z hotelowego tarasu, wsłuchaj się w brzmienie gdańskich dzwonów.
Odległość od ECS:
8 minut spacerem
(650 metrów)
Specjalna oferta rezerwacji dla uczestników kongresu. Prosimy o rezerwacje pokoi poprzez adres: h3390@accor.com (hasło: Baltic Hernia Days).
Ibis Gdansk Stare Miasto
Hotel jest położony na Starym Mieście jedynie kilka minut spacerem od najważniejszych miejsc w Gdańsku. To idealne miejsce dla osób, które chcą w pełni odczuć atmosferę panującą w mieście. Spacer Długim Targiem i wizyta w Europejskim Centrum Solidarności, Muzeum II Wojny czy wieczorny koncert są na wyciągnięcie ręki. Dworzec Główny jest oddalony od hotelu jedynie 500 m, a na przyjeżdżających samochodem czeka komfortowy parking.

Odległość od ECS:
7 minut spacerem
(600 metrów)
Specjalna oferta rezerwacji dla uczestników kongresu. Prosimy o rezerwacje pokoi poprzez adres: h9835-re@accor.com (hasło: Baltic Hernia Days).
7-8 Listopad 2024 Bałtyckie Dni Przepuklinowe
Skontaktuj się z nami!
Kwestie organizacyjne:
Katarzyna Kania
mail: katarzyna.kania@asteriamed.com.pl
tel: +48 668 009 955

Kwestie merytoryczne:
Maciej Śmietański (smietana@gumed.edu.pl)
Mateusz Zamkowski (zamek@gumed.edu.pl)