ATRAKCJE DODATKOWE*
Dodatkowe atrakcje*
Aktywności towarzyskie
Zwiedzanie ECS
Wystawa stała poświęcona historii Solidarności oraz zmianom, jakie dokonały się pod jej wpływem w Europie Środkowej i Wschodniej, jest sercem budynku ECS. Ekspozycja zajmuje niemal 3000 m kw. na I i II kondygnacji budynku. Podzielona jest na siedem sal. Ta nowoczesna ekspozycja ma charakter narracyjny. Zwiedzający zanurza się w historii opowiadanej przez archiwalne przedmioty, dokumenty, rękopisy, zdjęcia i projekcje wideo, interaktywne instalacje… Każdy, kto odwiedza tę wystawę, ma szansę odnaleźć swoje własne odniesienia do historii i współczesności. Mnogość narracji pozwala tu po wielokroć wracać, za każdym razem odnajdować nową opowieść.*

Zwiedzenie odbywa się między godziną 12 a 14 przed rozpoczęciem obrad 7 listopada 2024.
KUP BILET
Uroczysta Kolacja
Kongres zakończymy Uroczystą Kolacją, zaplanowaną jako ostatni punkt programu. Serdecznie również zapraszamy Państwa na to wydarzenie. Będzie to okazja do posłuchania dobrej muzyki, skosztowania regionalnej kuchni, porozmawiania i zrelaksowania w gronie przyjaciół. Miejsce gali, ze swoją unikalną atmosferą, odzwierciedli ducha całego kongresu.
Koszt uczestnictwa w uroczystej kolacji: 300 PLN za osobę. Kolacja odbędzie się 8 Listopada 2024 o godzinie 20:00.*
*Organizator oświadcza, że impreza oraz zwiedzanie ECS nie zostanie sfinansowana ze środków pochodzących od firm członkowskich Izby POLMED lub MedTech Polska a także ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE.
7-8 Listopad 2024 Bałtyckie Dni Przepuklinowe
Skontaktuj się z nami!
Kwestie organizacyjne:
Katarzyna Kania
mail: katarzyna.kania@asteriamed.com.pl
tel: +48 668 009 955
DANE FIRMY I DANE KONTAKTOWE ORGANIZATORA PRZYJMUJĄCEGO PŁATNOŚCI

Kwestie merytoryczne:
Maciej Śmietański (smietana@gumed.edu.pl)
Mateusz Zamkowski (zamek@gumed.edu.pl)
Organizator oświadcza i informuje w publicznie dostępnych materiałach dotyczących wydarzenia, że program pozamerytoryczny (rozrywkowy) nie zostanie sfinansowany ze środków pochodzących od firm członkowskich Izby POLMED lub MedTech Polska, a także ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE.
Organizator niniejszym oświadcza, że udział osób towarzyszących nie zostanie sfinansowany ze środków pochodzących od firm członkowskich Izby POLMED lub MedTech Polska, a także ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE.